Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
169 hodnotení
5
167x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
+ Vsetko OK
Ďakujeme :)
+ rýchle vybavenie, kvalitne zabalené všetko prišlo ok
sviečky sú krásne voňavé isto potešia ako darček medovicový med je úžasný chváli každý kto ho okoštuje vosk na vytieranie plechov poteší kamarátky pri vianočnom pečení krásne vonia medovníčky a koláčiky budú skvelé :)) všetky zakúpene výrobky sú skvele odporúčam obchod :))
Ďakujeme Vám za nákup aj za vaše slová a hodnotenie. Dáva nám to energiu do ďalšej práce :) Ďakujeme :)
+ Jednoduche objednavanie
+ Rýchle dodanie
+ Prekvapenie v balení v podobe darceka
+ Vynikajuci a chutný med
Ďakujeme Vám za vašu dôveru aj za nákup :) Spokojný zákazníci sú pre nás veľmi dôležitý a preto neustále pracujeme na svojom zlepšovaní :)
Rýchle dodanie tovaru, komunikácia super, určite odporúčam
Ďakujeme za veľmi milé hodnotenie našej práce :)
+ Super
Ďakujeme :)
+ Prvý nákup, všetko prebehlo v poriadku
+ Kvalitné slovenské výrobky
+ Darček k objednávke
Ďakujeme Vám za vašu dôveru aj za nákup :)
+ rychlost dodania
Ďakujeme za recenziu :)
+ kvalitné produkty
+ perfetkne zabalené
Ďakujeme Vám za hodnotenie a za váš nákup :)
+ Rýchlosť vybavenia, kvalitné produkty, bezpečne zabalená objednávka, darček k objednávke.
Ďakujeme Vám za hodnotenie aj prejavenú dôveru :)
+ Úžasné produkty, medy, medovina...výborná komunikácia.
Ďakujeme :) Snažíme sa robiť svoju prácu najlepšie ako vieme :)
kvalitné výrobky, bleskové dodanie a milý darček k objednávke
Ďakujeme za vaše hodnotenie :)
+ Rýchle vybavenie a zaslanie tovaru, vždy nejaká pozornosť naviac.
Ďakujeme Vám za vašu dôveru aj za nákup :)
Rychle dodanie, k objednanemu tovaru bol aj darcek, ktory potesil.
ďakujeme za hodnotenie :)
+ rýchlosť
Ďakujeme
+ Velmi kvalitne produky
+ Vyborny pristup
+ Starostlivost o spokojnost zakaznika
+ Velmi pekne balenie
+ Ferove ceny
V obchode nakupujem vcelie produkty a vzdy tu budem nakupovat. Vidno, ze sa snazia robit svoju pracu najlepsie ako vedia a robia to velmi dobre. Kym budu mat kvalitu ako maju tak tu stale budem kupovat. Plusom je aj rychle vybavenie a dodanie objednavky a stale pribalia aj malu pozornost.
Ďakujeme Vám za vašu dôveru aj za nákup:) Spokojný zákazníci sú pre nás veľmi dôležitý a preto neustále pracujeme na svojom zlepšovaní. Veríme, že nesklameme Vašu dôveru a v budúcnosti budeme prinášať ešte viac prvotriednych produktov. Ďakujeme
Celková spokojnosť s týmto obchodom.
Ďakujeme :)
+ - dobrý výber tovaru
+ - rýchle dodanie tovaru
+ - dobrá komunikácia zo strany obchodu
Ďakujeme Vám za nákup aj za hodnotenie :)
Rýchle dodanie, výborná komunikácia, krásne zabalené spolu s darčekom.
Ďakujeme za nákup a recenziu :)
+ Cena medov za mňa najlepšia akú som našla
+ na e-shope ponúkajú aj iné veci ako medy
+ Slovenská výroba
+ poctivo zabalený tovar proti rozbitiu
Za mňa super nákup, medíky som dala k Vianociam ako drobnosti k darčekom a musím povedať, že na Vianoce k oblátkam je to podľa mňa ideálne, prípadne v tomto počasí do čaju. Tovar bol (naozaj ako to tu každý píše) ukážkovo zabalený aby sa nerozbil. Medy boli krásne označené a každý mal popis o značke a jej histórii, čiže obdarený vedel čo dostal a aj o akú kvalitu ide. K tovaru som dostala faktúru zabalenú v obálke a v nej drobné prekvapenie plus som dokonca dostala aj darček k objednávke. Povedzme si úprimne sú to drobnosti ale také čo vám v globále zvyšujú náklady a čo nemusíte robiť ale tým, že to firma spraví dáva do toho dušu a hneď je tá objednávka iná. Platila som prevodom, objednávala sobotu, a tuším už v pondelok to bolo zabalené. Za mňa si ma firma získala presne tými drobnosťami čo spravili, tým mi ukázali ako si vážia zákazníka. Určite ak budem v budúcnosti znovu potrebovať niečo z ich sortimentu kupujem tam. Firme ďakujem za balík, rýchlosť a prajem im všetko dobré a veľa úspechov.
Ďakujeme Vám za hodnotenie aj prejavenú dôveru. Snažíme sa robiť svoju prácu tak aby bol zákazník na prvom mieste. Pracujeme najlepšie ako vieme a takéto hodnotenie našej práce nás vždy veľmi poteší a dodá chuť zlepšovať sa aj naďalej. Ďakujeme Vám ešte raz za vaše slová aj nákup a určite budeme radi ak sa ku nám ešte vrátite. :)
+ Vyborny pristup
+ Kvalitne produkty
+ kvalitne balenie
+ velmi dobry pomer cena/kvalita
+ stale pribalia aj darcek navyse
+ mam len pozitivne dlhodobe skusenosti
Ďakujeme Vám dôveru a a nákup. Budeme sa snažiť aj naďalej zlepšovať aby sme vždy prinášali skvelý tovar aj skvelé služby :) Ďakujeme
